
Комплект картин за номерами Riviera Blanca Космічній дослідник (ITR-152) 3 шт в наборі
- Немає в наявності
- Код: ITR-152
486 ₴
+380 (98) 594-94-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В набір входить: 20x20 картини. Артикули картин: ITR-152-1, ITR-152-2, ITR-152-3.
Створюй колекцію для вишуканого інтер’єру з Riviera Blanca.
Готові інтер'єрні рішення з мерехтливими акцентами.
Набір для творчості. Акриловий живопис.
Картини за номерами. З світлодіодною підсвіткою.
Кожна картина з набору має повну комплектацію: полотно на підрамнику, акрилові фарби,світлодіодна гірлянда на батарейках, пензлі, схема картини, кріплення для гірлянди.
Все що потрібно для створення ідеального затишного простору вашого житла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riviera Blanca |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кольорів | 9 |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 3 |
| Ширина | 20 см |
| Матеріал | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 2 см |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | 20х20 |
- Ціна: 486 ₴





