
Набір для творчості для дітей Riviera Blanca Розвиваючий конструктор (15x16) (КМ-002)
- Готово до відправки
- Код: КМ-002
114 ₴
Дитячий набір 3D конструктор із гіпсових кубиків - це захоплююча та розвиваюча іграшка для маленьких митців. У наборі ви знайдете 23 кольорових схеми, 150 кубиків, 6 кольорів яскравих фарб та клей для створення фантастичних фігурок!
Кожна схема створена для того, щоб дитина могла перетворити її на яскраву, веселу іграшку за допомогою спеціальних кубиків, яку потім потрібно розфарбувати.
Усе це дає безмежну можливість для творчості.
Набір розвиває дрібну моторику та креативність дитини, сприяє розвитку фантазії та логічного мислення. Він також вчить робити вибір, обираючи кольори та комбінування для створення найкращого малюнка.
Конструктор - це ідеальний спосіб розважити та навчити вашу дитину одночасно. Цей набір стане чудовим подарунком для маленьких творців, які обожнюють творити свої шедеври.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riviera Blanca |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість кольорів | 6 |
| Призначення | Для дітей |
| Розмір | 15х16 |
| Рівень складності | 3 |
| Ширина | 15 см |
| Орієнтація | Горизонтальна |
- Ціна: 114 ₴








