
Комплект картин з гіпсовими фігурками для дітей Riviera Blanca Дитяча кімната №2 (ITR-027) 3 шт в наборі
- Готово до відправки
- Код: ITR-027
531 ₴
477,90 ₴
-10%
+380 (98) 594-94-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В набір входить: 25x25 см - 3 картини. Артикули картин: КГ-006, КГ-007, КГ-011 .
Створюй веселу колекцію для дитячого інтер’єру з Riviera Blanca.
Готові інтер'єрні рішення.
Кожна картина з набору має повну комплектацію: полотно на підрамнику, акрилові фарби, гіпсові фігурки, пензлик, клей, кріплення для готової картини.
Все що потрібно для створення ідеального затишного простору дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riviera Blanca |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 см |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Рівень складності | 3 |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 2 см |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | 25х25 |
- Ціна: 477,90 ₴





